Witamy na Skoki-forum.pl Zapraszamy do rejestracji!
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do wspomagania finansowo forum: zasilacz portfela

Zapraszamy na audycję "Trubadurzy skoków" prowadzoną przez Ski Jumping Wolfpack w najbliższą niedzielę o godzinie 20 tutaj.

Zapraszamy do udziału w finałowym Quizie wiedzy o skokach narciarskich - Ostatni start 27 marca (poniedziałek) o godzinie 19:30

Poprzedni temat «» Następny temat

kilka zdj?? dla Telemark.xaa.pl - Zakopane 2013

Autor Wiadomość
piki
Jury meeting

Ulubiony Skoczek: Stoch, Ma?ysz i Chedal
Grupa: Zdobywca pucharu CoC

Poziom: 31
HP: 177/2536
 7%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 16/104
 15%
Wysłany: 2013-01-13, 23:22   kilka zdjęć dla Telemark.xaa.pl - Zakopane 2013

Miałem w tym sezonie przyjemność być na skoczni podczas drugiego konkursu PŚ w Zakopanem w sobotę. Oprócz samego konkursu obejrzałem również kwalifikacje.

Ogólnie było to niesamowite przeżycie jednak nie wszystko poszło tak jak zaplanowałem. Autografów nie zdobyłem, w Zakopanem byłem tylko 1 dzień w dodatku zmęczony długą podróżą, pod Hotel gdzie gnieździli się skoczkowie podszedłęm na ledwie 10 minut, niestety oprócz Apoloniusza Tajnera, który akurat coś wypakowywał z samochodu nie spotkałem. Zdjęć ze skoczkami też nie miałem. Kolejny minus to też mała liczba zdjęć, było niesamowicie zimno, a na trybunie tłok, jednak cos tam zrobiłem. No i zimno, 4 godzinne stanie na trybunie w temperaturze -12 stopni!!!!!

ALe patrząc na te wszystkie minusy widzę DUŻO DUŻO większe plusy. Przede wszystkim atmosfera!!! Takiego czegoś jeszcze nigdy nie przeżyłem. W porównaniu do PS, LGP na któym wcześniej byłem to zawody zupełnie bez duszy.. Mimo ogromnego zimna na trybuny weszło 20 tysiecy ludzi!!!!!! Śpiewali, trąbili, ludzie tonęli wśród biało czerwonych flag... Nie do opisania. Brawa też dla hmmm nie wiem jak to nazwać, raczej nie spiker, ale brawa dla dwójki panów którzy rozkręcali zabawę na dobre w przerwie od skoków, naprawdę. W Zakopanem całe trybuny zrobiły wspaniałą falę, kiedy to sie widziało to normalnie ciary przechodziły. No i skoki... Wszystko zaczęło się wcześniej, kwalifkacje dość spokojne. Euforia zaczęła sie od wspaniałęgo skoku Janka Ziobry. Potem doszliśmy do Kamila... PO drodze świetne skoki oddał m.in. Maciej Kot. To było nie do opisania spikera kompletnie nie było słychać, wystarczyło, że powiedział Kamil, kibice sami dokończyli, hałas nisamowity, wysokoleci (swojadrogą był rewelacyjny widok na skoki) i skok 133 m. KIedy na tablicy wyświetliło się pierwsze miejsce zabawa rozkręciłą się na dobre. Lepsze jeszcze był popsuste skoki przez Wellingera czy Koflera, kiedy euforia była bardzo podbna z wiadomych względów. W przerwie znów miejsce miałą wspaniała zabawa, tym razem na trybunie świeciły flesze od aparatów, gdyż mieliśmy to zrobić wszystko równocześnie. CHociaż ja już z zimna nie czułem prawie palców u nóg bawiłem sie świetnie i z niecierpliwością czekałem na skoki w 2 serii. Już nie przynudzając, zjadłem wafelek Manuel, który był natrętnie reklamowany co chwila na telebimie, przyznam nawet dobry i jedziemy!!! Jak sie potoczył konkurs chyba nie trzeba mówić. Praktycznie głośno było cały czas, ja osobiście flagą machałem tylko wtedy kiedy byli Poalcy i moi ulubieni skoczkowie zagraniczny. Kiedy skakał Gregor milczałem jak wielu kibiców, może poza fankami, które myślały, że jak będą miały czapkę GS i kurtkę Jack Wolfskin to są super fankami skoków. Na szczęście Gregor nie miał dziś swojego dnia. Przyszedł czas na skok Kamila. Juz po wyjściu z progu widziałem, że to nie będzie super skok, trochę spóźnił.... Po wylądowaniu mieszane reakcje, u innych słyszałem radość mimo wszystko, u innych jęk zawodu..... 3 miejsce. I tak oto zakończył sie konkurs w Zakopanem. Jeszcze tylko dekoracja, szkoda, że nie usłyszałem mazurka dąbrowskiego, fajnie, że na podium był Kamil. Udałem się do wyjścia, naprawdę niezapomniane przeżycie.

Kilka zdjęć z PŚ dla telemark.xaa.pl: (ze względu na kiepskie miejsce i mroźną temperaturę duzo tego nie ma ale cos tam jest.

FOTKI:

Krajobraz - Zakopane

Flesze + Zakopiański Miś

Mis x2

Stefan Hula

Piotr Zyła (w locie)

Przed Dekoracją

Przed dekoracją 2

Wielka Krokiew za dnia

Zapraszam do pisania :D .

bringer
OJCIEC SEKRETARZ

Ulubiony Skoczek: Kamil Stoch, Thomas Morgenstern, Carina Vogt
Grupa: Asystent Delegata Technicznego

Poziom: 35
HP: 313/3484
 9%
MP: 1663/1663
 100%
EXP: 33/130
 25%
Wysłany: 2013-01-14, 16:22   

Piki - nie przejmuj się Magikiem - zdjęcia całkiem spoko, oczywiście mogłoby być więcej, ale kto w takich momentach przejmuje się seryjnym pstrykaniem zdjęć? Rzeczywiście największym plusem takich wyjazdów jest atmosfera. W telewizji ogląda się dla patrzenia na wyniki, na skoczni się jest żeby poczuć klimat sportowego święta

ZiomekSKI
ZiemekRBK

Ulubiony Skoczek: Mesik,Zografski,Stoch,?y?a,Funaki,Nezhborts
Grupa: Dziennikarz

Poziom: 24
HP: 54/1353
 4%
MP: 646/646
 100%
EXP: 51/68
 75%
Wysłany: 2013-01-14, 19:21   

Zdjęcia bardzo fajne,ogólnie to spora różnica oglądąć zawody na żywo i w Telewizji

piki
Jury meeting

Ulubiony Skoczek: Stoch, Ma?ysz i Chedal
Grupa: Zdobywca pucharu CoC

Poziom: 31
HP: 177/2536
 7%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 16/104
 15%
Wysłany: 2013-01-14, 20:58   

Tak, różnica spora, chociaż czasem z przyzwyczajenia, zamiast patrzeć na skok wgapiałęm się telebim, ale może to przy 2-3 skokach było :P . I wbrew pozorom, sytuacja punktowa dość jasna była, moze nie tak jak w TV, ale ci komentatorzy przesadzają, że kibice nie wiedzą co sie dzieje po skoku zawodnika.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi